http://www.cinergroup.com.tr  
/lang/tr/i/company_pics/social_17_left.gif /lang/tr/i/company_pics/social_main.jpg
Sosyal Projeler
  Çevre ve Eğitim Projeleri
  Eğitim ve Kurslar
  Eğitim ve Öğrenime Destek
Güvenli İnternet Projesi
  Restorasyon Çalışmaları
  Sponsorluklar ve Yayınlar
  Spor Projeleri
 
 
Güvenli İnternet Kampanyası, Habertürk Gazetesi'nin Microsoft ile beraber desteklediği çok önemli bir sosyal sorumluluk projesidir. Ebeveynleri güvenli internet konusuyla ilgili eğitmeye, yetişkinlerin iş ve özel hayatlarında bilgisayarlarını ve interneti daha güvenli kullanabilmelerine yönelik önemli bir bilinçlendirme kampanyasıdır.
İnterneti yasaklamadan suç ve istismardan arındırabilmek, özgür ve güvenilir olmasını sağlamak çok önemli. Güvenli İnternet projesi, interneti özellikle çocuklar için güvenli hale getirdiğimizde, tehlikelere karşı bilinçli olmayı öğrendiğimizde ve sürekli bir eğitimi desteklediğimizde internet yasaklarının ortadan kalkacağına inanıyor. Habertürk Gazetesi gençlerin ve özellikle çocukların güvenliğine verdiği önemi bu projeye destek vererek gösteriyor, ebeveynlerin dikkatini bu kampanyaya çekerek farkındalık yaratmak için çalışıyor.

İnternete bağlıyken iş ve özel hayatımızın, bilgisayarımızın ve özellikle çocuğumuzun karşılaşabileceği riskleri bilmek, bu riskleri ortadan kaldırmanın yollarını öğrenmek ve önlem almak içimizi rahatlatacaktır. Güvenli İnternet Kampanyası, guvenliinternet.org adresinde internetin rahatsız eden yanlarını ve sakıncalı taraflarını hayatımızdan çıkarmanın yollarını öğretiyor.

Riskleri hayatımızdan uzaklaştırdığımızda internet çocuklar için vazgeçilmez bir oyun ve eğitim alanı, kendimiz içinse sınırsız bir bilgi kaynağıdır.


513460944c44791bed94a.gif
Güvenli İnternet

 

 
 
 
/i/footer_target.jpg